2.série již zítra

19. října 2014 v 20:32 | Taylor
Již zítra v 18:00 se můžeme těšit na premiérový díl 2.série a proto bych vám chtěla představit tyto postavy, které přibydou do seriálu:

Je ze Španělska. Do Buenos Aires přichází hledat svého ztraceného otce doufající, že ho jednoho dne pozná. Když poprvé potkává Violettu, zdá se, že se do ní na první pohled zamiluje. Ve skutečnosti se však jenom snaží oddělit Violettu od Leóna. Postupně se jeho skutečný charakter odhaluje a ukazuje se, že je zlý, stejně jako Ludmila, která je jeho kamarádka z dětství. Je ale doopravdy až tak podlý, nebo ho láska nakonec dokáže změnit?


Lara je mladá holka, která dělá mechaničku na motokrosové trati. Je velmi silná, pracovitá, nezávislá, a miluje práci na motokrosu. Poté co začal závodit na motorce i León se stává jeho mechaničkou. Sbližují se a Lara Leónovi v nejtěžších chvílí hodně pomáhá. Bude z toho něco víc? Lara však není jenom nadaná mechanička, má talent i na zpěv.


Marco pochází z Mexica. Je velmi dobrý zpěvák a hudebník. Je fanouškem Studia a jeho studentů, obzvlášť Francesci, která se mu zalíbí. Později jde zkusit štěstí a sám se do Studia přihlašuje. Uspěje a dostane se tam? Postupem času to mezi ním a Francesckou začíná jiskřit.


Esmeralda je krásná, inteligentní, chladná a vypočítavá žena. Vstupuje do života Violetty a Hermana díky Jade a Matiasovi, kteří si ji najmou. Jejím cílem je získat důvěru a lásku Violetty a Hermana, aby mohla ukrást všechny peníze, dát je Jade a Matiasovi a zlomit tak Hermanovi srdce. Vyjde jim tento podlý a zákeřný plán?


Jackie přichází do Studia jako nová profesorka tance. Je to Antoniova neteř. Je sice velmi přísná, no není tak podlá jako Gregorio. Zalíbí se jí Pablo a začíná žárlit na Angie. Vztahy mezi profesory ve studiu se díky ní začnou pořádně zamotávat a do všeho se zaplete ještě i Beto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama